۱ .  میزان سفارش کیک های فوندانت به طور معمول به ازای هر نفر ۱۲۵ گرم و کیک های خامه ای۱۰۰ گرم می باشد که البته متناسب با شرایط این میزان میتواند کم یا زیاد شود.

۲ .  ممکن است کیک تولید شده از نظر وزن ، کمی با میزان سفارش اختلاف داشته باشد .این اختلاف احتمالی ، محاسبه شده و در زمان تحویل کیک از قیمت کل کم و یا به قیمت کل اضافه خواهد شد.

۳ .  اگر نیاز به نوشتن جمله ای روی کیک و یا ایجاد تغییر کوچکی در ظاهر کیک دارید ، حتما در کادری که بابت این موضوع در نظر گرفته شده است ، با ما در جریان بگذارید .

۴ . کیک ها از نظر میزان خامه بکار رفته شده ، قابل تغییر میباشند .

یعنی بطور مثال ، اگر از کیک کم خامه خوشتان می آید حتما ذکر کنید تا کیک تولید شده متناسب با نظر شما کم خامه باشد و بلعکس.

۵ . اگر به صورت حضوری کیک را تحویل میگیرید ، حتما کد رهگیری که در زمان سفارش به شماره شما پیامک شده است را به همراه داشته باشید .

۶ . ساعت ۲۲ هر شب زمان ثبت سفارشات فردا به پایان می رسد . در نتیجه به سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شوند (برای فردا) ترتیب اثر داده نخواهد شد .

۷ . هزینه گل های طبیعی بکار رفته شده در تزئین کیک ها، به صورت جداگانه، در زمان تحویل کیک، دریافت خواهد شد .

۸ . چنانچه در زمان ثبت سفارش ، نوع تحویل کیک را ، تحویل درب منزل انتخاب نموده اید ،

الف – حتما شماره تماس و آدرس خود را در زمان ثبت سفارش به طور دقیق وارد نمایید .

ب – جهت هماهنگی ، حتما با شما تماس گرفته خواهد شد .

ج – هزینه دریافت شده جهت تحویل کیک شامل محدوده شهری همان شهر می باشد ، و چنانچه محل تحویل خارج از محدوده شهری باشد ، میزان کرایه اضافه شده ، در زمان تحویل کیک دریافت خواهد شد .

د – کیک های بالای ۶ کیلو تحویل درب فروشگاه می باشند.

تمام تلاش ما راحتی در انتخاب و سفارش شماست.